Home Transportatori Aerian Abonamente cu reduceri la Ryanair
AerianNoutati

Abonamente cu reduceri la Ryanair

225

După Wizz Air care a lansat anul trecut abonamentul All you can fly, și gigantul Ryanair a anunțat astăzi, 24 martie, lansarea unei scheme de disocunt pentru cei care călătoresc frecvent.

Ryanair a lansat abonamentul Prime cu reduceri pentru abonați. Cei care călătoresc de 12 ori pe an vor economisi de până la cinci ori costul abonamentului, care este de 79 de euro. Printre beneficiile acestui abonament se numără locuri rezervate gratuite, asigurare de călătorie gratuită și acces la 12 vânzări anuale (una în fiecare lună) de locuri exclusiv pentru abonați.

Chiar și membrii care zboară de doar trei ori pe an vor economisi 105 euro, mai mult decât prețul abonamentului de 79 de euro, mai arată compania.

Abnamentul Prime este limitat, pentru 250.000 de persoane, pe principiul primul venit, primul servit, care se înregistrează pe site-ul companiei.

„Ryanair „Prime” este o nouă schemă de reduceri pentru pasagerii care călătoresc frecvent, care doresc să zboare regulat, dar nu doresc să plătească mult pentru acest lucru. Cu un cost modest de 79 de euro pentru un abonament complet de 12 luni, membrii Ryanair „Prime” vor beneficia de la acces la 12 vânzări anuale exclusive de locuri (unu în fiecare lună), locuri rezervate gratuite și asigurare de călătorie gratuită de fiecare dată. Acest lucru va oferi economii mari de 420 de euro pentru membrii care zboară de 12 ori pe an, dar chiar și membrii „Prime” care zboară doar de trei ori pe an vor economisi 105 de euro, mai mult decât costul de 79 euro pentru a deveni membru „Prime””, spune Dara Brady, Chief Marketing Officer la Ryanair.

Comentați?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole similare

NoutatiServiciiTehnologie

Goodyear și Schmitz Cargobull îmbunătățesc integrarea datelor dintre FleetHub și TrailerConnect®

Goodyear și Schmitz Cargobull și-au consolidat colaborarea pentru a permite integrarea perfectă...

benzi
AutobuzeNoutati

Primăria Capitalei va amenaja încă 10,55 de kilometri de benzi unice pentru transportul în comun

Primăria Municipiului București va amenaja, în următoarele săptămâni, încă 10,55 de kilometri...

eActros 600
CamioaneNoutati

eActros 600 continuă să câștige teren în Europa

Mercedes-Benz eActros 600, model electric cu baterie, continuă să câștige teren în...

Karsan
AutobuzeNoutati

Noi autobuze electrice Karsan în România

Orașele Chitila și Focșani urmează să primească 42 de autobuze e-ATA de...